Bazénová chemie - péče o bazén
V naší nabídce nechybí přípravky určené pro velké i malé bazény. Dle vašich potřeb si na našem eshopu můžete vybrat přípravky, které vám zaručí pohodové užívání slunečného dne ve vašem bazénu.
Česká pošta - Balík Do ruky už zítra
Česká pošta - Balík Na poštu už zítra
Balíkovna už zítra
PPL - kurýrní služba už zítra
Zásilkovna už zítra
Zásilkovna - Balík do ruky už zítra
WE|DO už zítra
Osobní odběr v pondělí 25.11.2024
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 21.11.2024 7:36 a pro 1 ks.
Počáteční dávkování je 30ml přípravku na 1m3
S bazénovou chemií vodnář si užijete pohodu letních dní u vašeho průzračně čistého zahradního bazénu.
Hodnotilo 6 uživatelů
V naší nabídce nechybí přípravky určené pro velké i malé bazény. Dle vašich potřeb si na našem eshopu můžete vybrat přípravky, které vám zaručí pohodové užívání slunečného dne ve vašem bazénu.
Letos více než předchozí roky nám volají majitelé domácích bazénů i bazénků, že jim po napuštění zbělela voda. Má mléčný zákal, na omak je jakoby mastná. Nebo je krátce po napuštění rezavě hnědá. Nakonec může zezelenat, ztratit jiskru, zakalit se, narostou řasy.
Když ji milujete, není co řešit, a to platí i pro vodu. Neumíte si představit šťastný start do nového dne bez pár temp? Po příchodu ze zaměstnání se uvolníte, teprve až ze sebe smyjete nastřádaný stres? Pořízení vnitřního bazénu sice není levná záležitost, ale vodomilům se tisíckrát vrátí ve formě zdravého ducha ve zdravém těle.
Tedy nemusí být, pokud víme, jak na věc. Setkáváme se často s dotazem „…Víte my normálně napouštíme bazén vždycky ze studny a nikdy se nic nestalo, ale letos jsme si koupili ty vaše výrobky a voda je hnědá…?! Co s tím máme dělat?“, nebo „…Prosím vás, my jsme si pořídili bazén, napustili jej normálně vodou z kohoutku a teď máme najednou stěny celé bílé, ….?“. Popřípadě úvod jako z předchozí otázky,…
Někteří uživatelé bazénu s tímto jevem bojují stále, jiní mají "červenou vodu" jenom občas. Co tento jev způsobuje a jak s tím bojovat? Odpovědi najdete ve videu...
I přestože se budete o bazén dobře starat, může se v některých místech začít usazovat vodní kámen nebo jiné nečistoty. Částečně se tomu dá předejít použitím přípravku MASKOVAČ TVRDOSTI.
Léto bez vody a koupání je jako rande bez polibku nebo zmrzlinový pohár, na němž chybí šlehačka. Marná sláva, zahradní bazén se v teplých měsících stává středobodem rodinného života a je třeba ho na to pořádně připravit. Jak to udělat, aby voda v bazénu byla teplá a zároveň zůstávala průzračná jako křišťál? Poradíme vám v reportáži v pořadu ČT Polopatě (neděle 19. 6. v 8.55h).
Vodní kámen, který se usazuje tam, kde voda příliš neproudí, působí nevzhledně a může i narušovat mechanické funkce vybavení bazénu. Jak vlastně vzniká?
Na začátku sezóny se často setkáváme s tím, že si lidé zadělávají na problémy s vodou ještě dříve, než se začnou koupat.
Pečlivé vyčištění bazénu zjednodušuje další údržbu vody.
Úroveň kvality vody v bazénu určuje vedle dalších faktorů i tvrdost.
Asi jen v případě, že bychom si nechali skutečně z moře vodu přivézt. Jinak budeme hovořit spíše o slané vodě v bazénu, připravené ovšem rozpuštěním přečištěné mořské soli.
Nastává čas prvního punče a posledního plaveckého tempa v bazénu na vaší zahradě. Zatímco vy se uchýlíte do teplé kuchyně, bazén zůstane do začátku další sezóny venku. Staral se o vaše potěšení a kondici, tak teď je řada na vás, abyste se postarali o něho. Důkladně ho zazimujte, abyste se oba na jaře zase ve zdraví setkali.
Pokud jste bazén dobře zazimovali, jeho spuštění do provozu by mělo být velmi jednoduché.